O nas

fot. Marika Morawiec Photography
O nas

MegA VinO jest importerem i dystrybutorem wyselekcjonowanych win z Europy, które wzbogacą kartę win w Waszych restauracjach. Wysoka jakość oferowanego przez nas wina pozwala nam na współpracę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną win. Realizujemy specjalne, indywidualne zamówienia na wina. Współpracujemy z Klientami na terenie całej Polski, dobierając wina do ich potrzeb i preferencji. Prowadzimy również degustacje win, obsługujemy każdego rodzaju eventy, zaopatrując je w wina oraz obsługę Sommeliera.

Specjalizujemy się w sprzedaży win z Włoch, Niemiec oraz Hiszpanii dobierając ciekawe, unikatowe i doceniane na arenie międzynarodowej wina. Nie zapominamy o dynamicznie rozwijających się, bardzo często zaskakujących jakością, winach polskich, dlatego posiadamy najbogatszą ofertę na Pomorzu win z Polski.

Wiedząc jak ważny jest sposób podania win, mamy w swojej ofercie również szkło firmy Spiegelau, która specjalizujące się w produkcji kieliszków rekomendowanych do degustacji wina.

Jesteśmy dystrybutorem systemu Coravin, który pozwala na serwowanie win bez konieczności wyciągania korka z butelki, zachowując przy tym zawsze idealny stan i jakość wina. Można u nas zakupić system oraz wszystkie dostępne akcesoria.

Wszystkie wina z oferty magazynu Mega Vino w Chwaszczynie zostały wybrane przez wykwalifikowanego sommeliera, który na co dzień dzieli się z Państwem wiedzą zdobytą w najlepszych restauracjach w Polsce. Korzystając z jego doświadczenia chcemy oferować Państwu nie tylko dobre wina, ale również możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i degustacjach win, które będziemy u siebie oraz w zaprzyjaźnionych miejscach w okolicy organizować. Możemy również zorganizować je u Państwa. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Posiadamy szeroką, kompleksową ofertę współpracy dla restauracji, hoteli, punktów gastronomicznych.

Nasz magazyn z winami znajduje się w Chwaszczynie, gdzie umożliwiamy zakupy detaliczne. Jesteśmy otwarci w piątek (14.00-19.00), sobotę (10.00 – 15.00) i niedzielę (09.00-13.00). W pozostałe dni istnieje również możliwość zakupów detalicznych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem tel. 791 269 197.

Sprzedaż detaliczna win w atrakcyjnych cenach

Możliwa po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym  - tel. 608 675 911

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?