Degustacje win

Organizujemy degustacje komentowane, podczas których wprowadzamy w tajniki świata win, przekazujemy szczegółowe informacje w zakresie danego tematu, zagłębiamy się w charakterystykę prezentowanych produktów oraz użytych metod produkcji, omawiamy najlepsze połączenia smakowe z daniami. Ale przede wszystkim chcemy zapewnić Państwu miły wieczór przy winie. Degustacje prowadzimy na terenie całej Polski.

Prowadzimy degustacje tematyczne: tematy ustalamy indywidualnie, zależnie od czasu który mamy na przeprowadzenie degustacji, wtajemniczenia uczestników oraz wielkości grupy. Ofertę tematyczną przygotowujemy indywidualnie dla każdej grupy.

Prowadzimy blind tasting wine – degustacje w ciemno: dla wtajemniczonych proponujemy degustacje win w ciemno, czyli uczestnik nie wie jakie wina degustuje, musi sam spróbować je odgadnąć. Podczas takiej degustacji uczymy się jak trzeba degustować, na co zwracać uwagę, by odgadnąć jakie wino pijemy. Świetna zabawa a przy tym duży rozwój i sprawdzenie własnych umiejętności degustowania win. Takie degustacje przeprowadzamy w małych grupach – do 12 osób.

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?