Sommelier

Specjalnie dla restauracji oraz hoteli przygotowaliśmy ofertę, która wspiera zwiększenie obrotu i zysku poprzez współpracę z MegA VinO.

Wyróżniają nas działania kompleksowe, które są potrzebne do wzrostu obrotu i zysku w restauracjach. Nasze szkolenie sprzedażowe tj. „Wino jako narzędzie zwieszające zyski” i szkolenie zawodowe kelner/sommelier są dopasowane specjalnie pod potrzeby pracowników. Szkolenie i wsparcie marketingowe kierujemy do kierowników, managerów, dyrektorów i właścicieli.

Wszystkie nasze usługi realizuje sommelier z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą w prestiżowych restauracjach w Polsce.

Dla naszych Klientów zapewniamy eksperta, który pomoże przy wyborze win, akcesoriów do win i zapewni realizację degustacji, szkoleń i pozostałych usług związanych z winem na najwyższym poziomie.

Jak widać dokładamy wszelkich starań, by w odpowiedni sposób przygotować kadrę kelnerską pracującą w restauracji, jak również kadrę kierowniczą, którym dostarczamy narzędzi umożliwiających wzrost sprzedaży.

Współpraca z nami to nie tylko bardzo dobre wina, ale również opieka sommeliera i jego pomoc w trzymaniu pieczy nad sprzedażą win w Twojej restauracji.

Zyskaj, sprzedając wino!

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?